Haber

Cristiano Ronaldo, Kimberly Wyatt’ın telefon numarasını almak için arabasını terk etti

Eski bir Manchester United çalışanı, Cristiano Ronaldo’nun kulüpteki ilk döneminde şarkıcı Kimberly Wyatt ve oyuncu Dannii Minogue’un telefon numaralarını istediğini söyledi. Portekizli yıldız, telefon numaralarını almak için spor arabasını bir takasta kullandı.

Manchester United’ın eski yıldızı Cristiano Ronaldo hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

United’ın eski masözü Rod Thornley, podcast programında Ronaldo’nun kulüpteki ilk döneminde bazı ünlü kadınların telefon numaralarını istediğini açıkladı.

Thornley, Ronaldo’nun kendisine müzisyenler Kimberly Wyatt ve Dannii Minogue’un telefon numaralarını bulmasını teklif ettiğini açıkladı.

Thornley, Portekizli futbolcunun bu hileler karşılığında Porsche arabasını yarı fiyatına satmayı teklif ettiğini belirtti.

Thornley konu ile ilgili şu sözleri verdi ⬇️

Ben ona masaj yaparken televizyonda X Factor vardı. ‘Kim bu kız?’ diye sordu. Kylie Minogue’un kız kardeşi Dannii Minogue’u kastediyordu. Sonra, ‘Tamam, bana onun numarasını bulabilir misin?’ diye sordu. O zamanlar masördüm ama çevrem genişti. 4-5 gün içinde Dannii Minogue’un numarasını buldum ve ona verdim. Birkaç kez konuştular ama hiçbir şey olmadı.’

‘Arabamı yarı fiyatına satacağım’ dedi.

X Factor Cumartesi gecesi tekrar yayına girdi. Kimberly Wyatt’ı kastediyordu ve “Bana onun numarasını bulabilir misin?” dedi. diye sordu. ‘Tamam ama karşılığında bana ne vereceksin’ dedim. Her yerden kızların numaralarını alıyorum ama ondan bir şey kazanamıyorum, dedim. Yanıt olarak, ‘Arabamı beğendin mi? Real Madrid’e gittiğimde yarı fiyatına satacağım” dedi.

Wyatt’ın numarasını almam yaklaşık 10 dakika sürdü. kendisine ilettim. Tabii dönem sonunda sözleşmenin hala geçerli olup olmadığını sordum. Evet, sözüne sadık kaldı. Ronaldo’ya 60 binlik bir araba için 30 bin verdim. Ertesi gün arabayı 50.000’e sattım!’

haber-karacoban.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu