Teknoloji

Fallout’tan ilham alan Ashfall için ilgi çekici fragman yayınlandı

 
NetEase Games tarafından yayınlanacak olan, Fallout’tan ilham alan post-apokaliptik nişancı (MMORPG) oyunu Ashfall’ın oyun tanıtım fragmanı paylaşıldı. Genel bakış fragmanı, kıyamet sonrası atmosferin görüntülerini, bazı düşmanları, karakterleri, silahları ve oyuna dahil edilecek daha fazlasını içeriyor.
 
Göz dolduran oynanış fragmanı yayınlandı
 
 
 
Kıyamet sonrası nişancılık deneyimini bizlere aktaracak olan Ashfall oyununda çöller, terk edilmiş kasabalar, eski dünyadan harap olmuş alanlar, hayatta kalanların yerleşim yerleri ve daha fazlası yer alacak. Her alanın farklı bir teması ve atmosferi olacaktır. Ek olarak, hayatta kalan her kişinin kendi yaşam tarzı ve kültürü olacaktır.
 
Oyun sadece nişancı ve aksiyon ögelerini değil, rol yapma ögelerini de içerecek. Bu özellikler sayesinde karakterimizi özelleştirebileceğiz, kendimizi geliştirebileceğiz, silahları yükseltebileceğiz ve daha fazlasını yapabileceğiz.
 
Oyun ayrıca dinamik hava mekaniği ve gerçekçi silah geri tepmesine sahip olacak. Ayrıca, bire bir zamanda hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modları içerecektir. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
 
Ashfall’a genel bakış fragmanı
 
 

haber-karkamis.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu