Haber

Kılıçdaroğlu ve CHP’li belediye başkanları görüşmesinden çarpıcı sahne

6 Masa’nın 2 Mart’taki son toplantısının ardından kameralar karşısına geçen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, muhalefet kanadında kriz yaratan açıklamalarda bulundu. Masadaki 5 partinin Kılıçdaroğlu’nun adaylığında birleştiğini ve aday olarak Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ı önerdiğini ifade eden Akşener, CHP genel başkanının adaylığını kabul etmeyeceğini belirterek Ankara ve İstanbul belediye başkanlarını aradı. Ancak İmamoğlu ve Yavaş, yaptıkları ortak açıklamada Kılıçdaroğlu’na dayanaklarını dile getirdi.

10 BELEDİYE LİDERİYLE BİR ARADA GELDİ

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bugün parti genel merkezine gelen 10 büyükşehir belediye başkanı ile bir araya geldi. Belediye başkanları, saat 13.00’te başlayacak olağanüstü MYK toplantısı öncesinde Başkan Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

İMAMOĞLU’NUN ORTASINDA VE YAVAŞ poz verdi

Görüşmeden ilk fotoğrafta Kılıçdaroğlu’nun Ekrem İmamoğlu’nu sağına, Mansur Yavaş’ı soluna aldığı dikkatlerden kaçmadı.

GÖRÜŞMEYE KATILAN İSİMLER

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu katıldı.

cat-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu