Haber

O’Connor’ın ABD’li müzisyen Miley Cyrus’a yazdığı mektup ortaya çıktı: Çıplak dolaşmak…

Sinead O’Connor’ın Miley Cyrus’a yazdığı bir mektup, 56 yaşındaki İrlandalı şarkıcının ölümünden günler sonra viral oldu.

Müslüman olduğunu açıkladıktan sonra Şüheda Davitt adını alan İrlandalı ünlü kadın müzisyen Sinead O’Connor 56 yaşında hayatını kaybetti.

O’Connor’ın Amerikalı müzisyen Miley Cyrus’a yazdığı mektup gündem oldu. O’Connor mektubunda “anne ve arkadaş tavsiyesi” vererek Miley Cyrus’u kadın vücudunun sömürülmesi konusunda uyarıyor.

SÖMÜRÜLMEYE İZİN VERMEK SİZİ ZARARLANDIRIR!

“Sömürülmenize izin vermek uzun vadede zarardan başka bir işe yaramaz”

“Bir şekilde senin için bir rol model olduğumu duyduğuma sevindim ve bu yüzden sana söylemem gerekenleri dikkatle dinleyeceğini umuyorum.”

MÜZİK SEKTÖRÜ BİZİ UMURUMDA DEĞİL

“Müzik endüstrisi sizi veya bizi umursamıyor. Rehabilitasyona gittiğinizde ‘onlar’ aldıkları Antigua’daki yatlarında güneşleniyor olacaklar. Beden istismarına açıksanız, kendinizi çok yalnız bulacaksınız. .”

BU TEHLİKELİ BİR DÜNYA

“Burası tehlikeli bir dünya. Kızlarımızı oraya çıplak gitmeye teşvik etmiyoruz çünkü bu onların hayvanları avlamasına ve hayvanları daha az avlamasına neden oluyor, rahatsız edici bir şekilde çoğunluğu müzik endüstrisinde ve ilgili medyada çalışıyor.”

KAYNAK: HABER7

haberserinhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu