Haber

AK Parti Belediye Başkan Adayı Savran: “Hiçbir zaman seçim odaklı çalışmadık”

AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Mehmet Savran, “Biz hiçbir zaman seçim odaklı çalışmadık. “3 yıl boyunca sanki yarın seçim varmış gibi çalıştık, sanki hiç seçim olmayacakmış gibi vatandaşlarımıza karşı sorumluluğumuzu biliyorduk.” söz konusu.

31 Mart Yerel Yönetim Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Belediye Başkanı Adayı Savran, Toptancılar Sitesi ve Mustafa Parmaksız Sokak’taki işyerleri ile çeşitli mahallelerdeki konutları ziyaret etti.

Nevşehir Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Nevşehir Barosu Başkanlığı ve Adliyesini de ziyaret eden Savran’a, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Özkaya, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Elife Çelebi ve örgüt yöneticileri de eşlik etti.

Savran, “14 Mayıs öncesinde de, genel seçim öncesinde de milletvekili adaylarımızla birlikte hep sahadaydım. O zaman da söyledim, şimdi de söylüyorum. Allah’a şükür, her gün derslerine çalışan bir öğrencinin rahatlığına sahibiz. Hiçbir zaman seçime dayalı çalışmadık. 3 yıl boyunca sanki yarın seçim olacakmış gibi çalıştık, sanki hiç seçim olmayacakmış gibi vatandaşlarımıza karşı sorumluluğumuzu biliyorduk. 3 yıldır yaptıklarımız belli, verdiğimiz hizmet belli, ilişkimiz belli. Vatandaşlarımıza şunu söylüyorum; Onlara layık, onlara hizmet edecek, dürüst, saygın, adil, kin tutmayan, başka menfaat peşinde koşmayan her aday ona oy vermelidir. Bu açıklamayı altını çizerek yapıyorum, bu tanıma uyduğumu düşünüyorum ama benim görüşüm değerli değil, seçmenin görüşü değerli. Her zaman vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Biz hiçbir zaman vatandaşlarımızın oylarının satılık olduğunu görmedik, hiçbir zaman da görmeyeceğiz. “Gönüllerini kazanmak için yorulmadan çalışacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hemsinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu